VIDEO Farul - CFR 0-0, U Cluj - Rapid 0-0. Fără goluri, dar cu

Por um escritor misterioso

Descrição

Miercuri, 7 decembrie, s-au disputat şase jocuri în Cupa României, iar capul de afiş al zilei a fost Farul Constanţa - CFR Cluj, încheiată 0-0.
VIDEO  Farul - CFR 0-0, U Cluj - Rapid 0-0. Fără goluri, dar cu
Rapid București - U. Cluj
VIDEO ”U” Cluj - CFR Cluj 1-1. Spectacol de zile mari în derby-ul local
Rapid - Farul, 1-1, în play-off-ul Superligii. Portarul rapidist, eroul meciului. Vezi clasamentul
Live Blog Superliga: CFR Cluj - Farul 3-1. Ardelenii se apropie la un punct de liderul FCSB
cfr cluj
11 concluzii după etapa a 11-a din Superliga - Eurosport
VIDEO Farul Constanţa - CFR Cluj 0-3. Victorie fără emoţii pentru Dan Petrescu. Krasniqi, gol şi pasă decisivă la debut
U Cluj - Farul Constanța, Live Video Online, de la ora 20:00
Farul - CFR Cluj 0-0, în etapa 3 din grupele Cupei României Betano. Campioana obține punctul care o trimite în sferturi
Cupa României Rapid, Farul şi Universitatea Craiova, OUT din Cupa României! CFR Cluj şi U Cluj, calificate în sferturi! Toate rezultatele zilei, AICI - Antena Sport
FC Botoșani U Cluj 0 3 Victorie fără emoții pentru - u cluj botosani ~88FTRJHV~
U Cluj - Poli Iași 0-2! Apocalipsa lui Ioan Ovidiu Sabău în meciul întrerupt ieri de o ploaie puternică! U Cluj, fără căpitanul Alex Chipciu, executată de Alin Roman